Růžový outfit

7. ledna 2010 v 20:19 |  Moda-trendy
Myslíte si, že růžová je naivní? Nebuďte naivní. Zapomeňte na předsudky, které už dávno neplatí. Pojďte se s námi podívat na růžové outfity, ve kterých si rozhodně nebudete připadat hloupě, ale právě naopak!

Symbolika růžové barvy

Hlavním symbolem růžové barvy je empatie, mírnost láska. Růžová barva je velmi harmonická a romantická. Uvolňuje napětí a je také energická. Rozhodně není symbolem naivity a hlouposti, jak se mnoho žen domnívá. S růžovou barvou se dají vykouzlit bezchybné outfity plné harmonie a vášně.

Tmavě růžový outfit

Tmavě růžová barva, jejíž odstíny hraničí s fialovou, působí velmi sexy. Navíc, když si ji na sebe obléknete v podobě luxusních šatiček, které jsou velmi originální a zdobené krajkovým lemem ve spodní části. Balerínky a kulatá praktická taška vám dodají pocit naprostého pohodlí. K podobnému outfitu zvolte šperky oblými hranami a nejlépe v jasně růžové barvě.

Sportovní outfit v růžové

Ano, také z růžové barvy se dají tvořit sportovní outfity, které navíc vypadají velmi svěže. K pohodlným sportovním kalhotám zvolte i sportovní tašku nebo kabelku. Celý vzhled můžete obohatit netradičními šperky. Neobávejte se kombinace růžové a fialové, protože tyto barvy společně působí velmi harmonicky. K růžové si klidně můžete vzít fialový doplněk. Kombinaci těchto dvou barev byste však měla doplnit ještě o jinou barvu, aby celkový dojem nebyl příliš laciný.

Naladěná na růžovo

Růžová v kombinaci s černou vypadá velmi sexy. Navíc, zvolíte-li krátkou růžovou sukýnku doplněnou o černý krajkový korzet, muži se zblázní touhou vás mít…Vše podtrhněte růžovým líčením a něžnými šperky v s růžovými kamínky.

Růžová v kombinaci s bílou

Jak jsme již psali výše, růžová barva je velmi harmonická a dá se kombinovat s mnoha dalšími barvami, přestože to na první pohled nemusí být zřejmé. Proto jsme pro vás poskládali další outfit, jehož základ tvoří bílé šaty. Stejně tak můžete bílou barvu vyměnit za zelenou, modrou, červenou, hnědou nebo černou. Všechny tyto barvy se k růžovým doplňkům budou skvěle hodit.
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 47, formatId: 23, category: 11, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: '646464', ctext: '646464', curl: '646464', simg: 0 }); //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama