Neonový make-up podle Lindy Mason

7. ledna 2010 v 20:22 |  Moda-trendy
Jarní a letní sezóna je skvělým časem pro experimenty s makeupem a vaší vizáží. Modely tvořené mořskou modrou, fuchsiově růžovou a kanárkově žlutou vytváří úžasné živé kombinace a dávají sbohem ponurému zimnímu vzhledu.
Mnozí z nás mají neutrální barvu očí a příliš živé odstíny mohou ještě zvýraznit naše kruhy pod očima.

"Přehnaně pestrý makeup může být až zastrašující" přiznává Linda Mason.

Dodává ale, že " experiment s rozmanitými kombinacemi může vytvořit zajímavě šprímovní a odvážný vzhled." Zde je několik rad od Lindy Mason, jak vytvořit neonový makeup, ve kterém budete vypadat dobře.

Vytvořte si make-up: Jarní mejdan..
Budete potřebovat růžové a modré stíny, které mají více odstínů. Dále modrou oční tužku, modré tekuté oční linky a černou řasenku. Použijte malý štěteček k aplikaci růžových stínů vnitřní polovinu horního víčka kolem záhybu až k vnitřnímu dolnímu koutku. Poté udělejte dole pod okem linku a veďte ji až do poloviny horního víčka pomocí modrých tekutých linek. Modrou tužkou na oči orámujte zbytek horního víčka těsně kolem řas. Pomocí štětečku aplikujte modré stíny kolem očních linek. Čára musí být velmi tenká, aby nerušila dojem z linek. Na závěr použijte černou řasenku.

Vytvořte si make-up: Neon
Na neonový makeup budete potřebovat oranžové, žluté, limetkově žluté a růžové duhové stíny, hnědou a černou řasenku. Pomocí malého štětečku naneste oranžové stíny na vnější stranu horního víčka až k obočí a jemně rozetřete. Na žluté stíny použijte velký štětec a naneste je přes dvě třetiny horního víčka, opět až k obočí, a udělejte jemný přechod mezi žlutou a oranžovou. Malým štetečkem naneste limetkově žluté stíny do vnitřního koutku očí. Nevlhčete šteteček a udělejte jím růžovou linku kolem řas na horním víčku. Na závěr naneste řasenku.

Top tipy pro oči
Na rozdíl od zbytku tváře nemají oční víčka vlasové folikuly a tím pádem nevstřebávají krém tak jako zbytek tváře. Aplikace očních krémů na víčka může mít za následek otok a váš oční makeup se rychle setře. Když poprášíte oční víčka průhledným pudrem před nanesením stínů, budou mít oči jemnější vzhled.
Kdo je Linda Mason?
Linda Mason začala svoji kariéru v šedesátých letech na kurzech Lancôme's. Po tomto úspěšném podniku odjela do Paříže, kde byla nejen na kurzu s ostatními "umělci makeupu", ale nějaký čas strávila i jako modelka. Během této doby se nadchla pro práci nezávislé "umělkyně makeupu". Brzy měla svou první velkou práci pro módní legendu Toscaniho v magazínu Elle a v tu chvíli začala žít světem módy a krásy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama