Hillary Duff

15. prosince 2009 v 18:53

Hillary Duff
Životopis:
Hillary Duff od 5let navštěvovala balet,a tak jako ve všem,i v něm byla výborná.Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker(u nás známý jako Louskáček).Později začala hrát v reklamách a v 11letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy(Casper a Wendy),který jí pomohl ke slávě a úspěchu.Potom hrála už jen maličké role - například v Chicago Hope,ale ve 13 uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire.Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozdřejmě i Hillary).V pár dílech dokonce i zpívala,a protože to nebylo vůbec špatné,rozhodla se,že bude i zpěvačka.a tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane,později nazpívala i některé písně na saundrack k seriálu Lizzie McGuire.To už Hillary znala celá Amerika,takže se není co divit,že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod.První se jmenoval ''Agent Cody Banks''.Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire,a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie(u nás jako Italské prázdniny),čímž se tento serial nadobro zpečetnil.Hillary dokonce dostala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku.Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno.Na konci roku 2003 již druhé a více úspěšné album Metamorphosis natáčela film Cheapr by the Dozen(Dvanáct do tuctu),v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.Tím Hiliina kariéra rozhodně nekončí.V červenci 2004 (USA),byl v kinech její další film- A Crindrella Story(u nás Moderní popelka-myslím že velmi úspěšný film).
Co, proč a jak

Hilary Duffová: "Jsem pilná včela."

Objevila se ve víc než dvaceti filmech, vydala tři alba a navrhuje oblečení. Jak to do osmnácti vše stihla?

Kde se vzala:
V Texasu. Sotva se naučila chodit, přihlásila ji a sestru Haylie ctižádostivá matka na hodiny baletu. Šikovné dcery si sice s láskou nasazovaly balerínky, ale ještě víc toužily po hraní ve filmu. "Přemluvily jsme mamku, abychom se všichni tři odstěhovaly do Los Angeles, kde je mnohem víc příležitostí." Baculatá blonďatá školačka se brzy mihla v několika reklamách a televizních filmech a odskočila si do jednoho dílu seriálu Nemocnice Chicago Hope

čím se proslavila:
Seriálem Lizzie McGuire, do kterého vtrhla ve svých třinácti. Americké publikum si usměvavou hrdinku zamilovalo a režiséři pochopili, že čerstvá a najednou známá televizní tvář by mohla vylákat fanoušky i do kin - takže ji začali obsazovat. Vy jste ji mohla vidět třeba v Moderní Popelce, v komedii Dvanáct do tuctu nebo letos v únoru ve snímku Nikdy to nevzdávej. Hilary obratně využila příležitosti a do svého filmového světa přizvala i rodinu. Matka jí produkuje filmy a sestra si společně s ní zahrála ve snímku Material Girls. "Potřebuju podporu, proto s nimi spolupracuju. A Haylie je navíc má nejlepší kamarádka. Řekne mi pravdu do očí, ale vždycky stojí na mé straně a kryje mi záda."1

S kým chodí:
S Joelem Maddenem, zpěvákem skupiny Good Charlotte. "Seznámil nás společný kamarád na jeho koncertě. Joel mě poprosil o telefonní číslo, pak si vzal můj mobil a uložil mi tam svoje. Zkraje mě trochu děsil. Byl podivně zamlklý a tichý. A všude měl tetování. Za pár dní mi zavolal a hodinu jsme si povídali. Zjistila jsem, že nejsme zas tak rozdílní. Máme například stejné zásady." Zpěvák něžně nazývá Hilary Včelkou a dokonce o obrázek tohoto pilného hmyzu rozšířil svá četná tetování.

Proč zpívá:
"Zpívala jsem odmalička úplně všude. Doma, ve škole, v kostele." Zapěla také v několika dílech Lizzie McGuire a pochopila, že by se mohla uživit i tím. Vydala album Santa Claus Lane, a když zjistila, že za něj lidé velmi ochotně utrácejí peníze, sehnala partu muzikantů a nahrála druhé s názvem Metamorphosis. Loni jí vyšlo platinové album Most Wanted, na které společně s přítelem Joelem dokonce složila tři písničky.

Co ještě umí:
Navrhuje oblečení pro teenagery. Za první kolekci Stuff By Hilary Duff utržila víc než pět milionů dolarů, a tak teď nadšeně připravuje druhou řadu. Letos také plánuje postavit do regálů v parfumeriích svůj vlastní parfém. "Do svého diáře se raději moc nedívám, protože je úplně přehlcený. Jasně, chtěla jsem takový život a jsem za něj vděčná, ale občas mám chuť někam na chvíli zmizet nebo dělat věci, které normálně provozují mí vrstevníci."

Ona a tělo:
Před rokem a půl výrazně upustila své křivky. Novináři ji vzápětí obvinili, že trpí poruchou příjmu potravy. Hilary se naštvala. "Je pravda, že jsem trochu shodila, ale pořád vypadám zdravě. Prostě když dospíváte, tak se vytáhnete."
Pak jí došlo, že jí tohle tvrzení asi moc žen neuvěří. "Během turné jsem s kamarádkou uplavala třicet bazénů denně. Nejedly jsme těstoviny, rýži ani chleba. Potom jsem ještě začala třikrát týdně cvičit.
hilary

hilary
hilary
hilary
hilary
hilary
1
hilary
hilary
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama