Prosinec 2009

Dominika Stará

26. prosince 2009 v 19:24
Povolání: Zpěvačka
Věk: 16
Datum narození: 13. 08. 1993
Místo narození: Šamorín, Slovensko
Znamení: Lev aktuální horoskop »

Životopis

Jmenuju se Dominika Stará, pcházím z malého mestečka nedaleko Bratislavy - ze Šamorína. Narodila jsem se 13.08.1993 a mám 2 mladší braty. Momentálně jsem studentka sedmého ročníka osmročného gymnázia Milana Rastislava Štefánika v Šamoríne.

Jako človek jsem velmi hyperaktivný a střelená, no zároveň jsem taky velmi cílovědomá, ctižiadostivá a tvrdohlavá. Kkyž si něco vezmeu do hlavy, Jen tak to z ní nepustím. Dále jsem strašná maximalistka, všechno musím mít na 150%, jinak nejsem spokojená.

Zpěvu se věnuju od svojeho ulítlého dětství. Rodiče mně k hudbě vedli od mala, zejména však k zpěvu. Zpívala jsem si už jako tříletá, jako pětiletá jsem se začala seznamovat s mikrofónem na dědečkové oslavě narozenín, a právě tehdy jsem si ho zamilovala. Intenzívnejší jsem se spevu začala venovať, keď som mala 10 rokov. Posledné 2 roky chodím na zpěv soukromně se hlasovalo u pedagogičky paní Mirky Marčekovejé. Mám taky svoji rockovou kapelu Flying Thing.

Hudba pro mne znamená velmi hodně, můžu tvrdiť, že hudba je celý můj život. Nepřejde den bez toho aby jsem ho celý nepřespívala. Hudbou vyjadřujem svoje pocity a lásku Tu si samozřejmně spjaty zejména s hudbou a zpívaním. Mojím snem je se stát ne jen zpeváčkou ale taky herečkou, když v posledním čase mám to začína táhnout k herectví a muzikálum.

Pro splnění toho to mojeho snu dělám maximum, dělám všechno, co je v mojích silách. Za tento svůj talent jsem velmi vědčná a mojím cílem je rozdávat radost svojím zpěvem a dělat lidi št'asnějšími.




Labradoři ♥♥♥

26. prosince 2009 v 19:17
Jsou to zlatííška hlavně když jsou malí ♥♥♥

Leona Šenková

19. prosince 2009 v 16:35
Povolání: Zpěvačka, soutěžící Československé Superstar
Datum narození: 1992
Místo narození: Přelouč, Československo
Znamení: -----
Členka skupiny: Komat

Životopis

Do soutěže se přihlásila, aby zjistila názory ostatních na svůj zpěv. "A abych se dostala blíž k hudbě," podotýká dívka, která většinu času tráví s kamarády nebo se svojí kapelou ve zkušebně ve Chvaleticích. Kdyby vyhrála, o sto tisíc euro by se podělila s rodinou a zbytek si uložila na horší časy.
Studentka pedagogiky miluje punkové a metalové kapely. Do soutěže se přihlásila, aby zjistila názory ostatních na svůj zpěv.

Většinu času tráví s kamarády nebo se svojí kapelou ve zkušebně ve Chvaleticích. Kdyby vyhrála, o sto tisíc eur by se podělila s rodinou a zbytek si uložila na horší časy.

1. semifinále: Věra Špinarová - Tak já ti mávám
2. semifinále: The Cranberries - Zombie
3. semifinále: Marie Rottrová - Lásko voníš deštěm
1. finále: Pink - Just like a pill







Miro Šmajda ♥♥♥muck

19. prosince 2009 v 16:27



Povolání: Zpěvák, kytarista
Věk: 21
Datum narození: 27. 11. 1988
Místo narození: Košice, Československo
Znamení: Střelec
Výška: 181 cm

Životopis

Miro se narodil v Košicích. Chodí na Technickou univerzitu. Jeho maminka je Češka a jeho otec je Slovák. Jeho rodiče se, ale po nějaké době rozvedli "Bylo to těžké, ale už je to za námi," tvrdí Šmajda. "Bylo mi moc líto, když táta odešel. Pořád se hádali, což možná bylo tím, že jsou oba jiné národnosti. Ale čas všechno zahojil a dnes se s taťkou pravidelně stýkám," dodává Míra, jenž po rozvodu rodičů zůstal v péči své matky.

Miroslav Šmajda je soutěžícím Československé superstar.

Ve volném čase nejraději skládá a píše texty - a to hned ve třech jazycích - angličtině, slovenštině a češtině. Věří proto, že mu SuperStar umožní prosadit se a živit se tím, co ho nejvíc baví. "A co ze srdce miluju," přidává milovník skvělého piva Miroslav, který rád běhá, hraje fotbal a hokej, chodí do přírody a s přáteli do města. Výhru by investoval do věcí, na které nikdy neměl peníze.



Demi Lovato

16. prosince 2009 v 17:39

Výška: 165 cm

Životopis

Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.




Dominika Myslivcová

16. prosince 2009 v 17:27
Povolání: Fotomodelka, tanečnice
Věk: 15
Datum narození: 6. 09. 1994
Místo narození: Ostrava, Česká Republika
Znamení: Panna

Životopis

Popularita Dominiky se začala datovat se vznikem jejího prvního blogu (www.didlinka-d.blog.cz). V té době jí bylo necelých 11 let a tenkrát sbírala malé plyšové myšky - diddl. Odtud byl poté odvozen onen název blogu. "Blog mi sloužil spíše jako deníček. Později jsem zde začala přidávat různé soutěže, animace, obrázky a fotoromány. Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem modelka. Občas jsem jen něco ráda nafotila. Naopak to byli návštěvníci blogu, kteří chtěli vědět o mně více a žádali si neustále nové fotky".

Popularita sebou přináší také stinné stránky. Jakou rychlostí rostla popularita Dominiky, tak stejným tempem začínaly vznikat na internetu různé antiblogy, které podle svých slov už raději neřeší. Na svém prvním blogu o sobě Dominika tvrdila: "Jsem blondýnka. Mám ráda styl barbie a možná vypadám povrchně, ale věřím, že nejsem hloupá a vím, co od života chci. Rozhodně nejsem dokonalá, prostě normální holka jako ostatní. I já mám své chyby a nedostatky. Mrzí mě, že se najdou i takoví lidé, co dokáží jen kritizovat, aniž by mě znali", dodává.

Na webu osobnosti.cz zaujímá Dominika Myslivcová v současné době 17. místo. Momentálně je na tomto serveru třetí neoblíbenější Češkou za modelkou Agátou Hanychovou a zpěvačkou Ewou Farnou. Celý žebřiček vede nedávno zesnulý zpěvák Michael Jackson. Dominika je hned v závěsu za oblíbenou dvojicí - Madonna, resp. Lady Gaga. Naopak až za ní jsou takové celebrity jako Angelina Jolie, Rihanna, Nicole Scherzinger, Paris Hilton, Beyoncé Knowles nebo Miss World Taťána Kuchařová či fotbalista Cristiano Ronaldo.

Pokud by vás zajímalo, co má taková čerstvě patnáctiletá holka ráda, tak vězte, že už teď se snaží o sebe dbát. Mezi její oblíbené jídla patří různé saláty a čína. Oblíbeným pitím je poté neperlivá voda. Nejraději se Dominika dívá na Velmi nebezpečné známosti a seriál Zoufalé manželky. Místem, které ráda navštěvuje jsou nákupní centra, kde s oblibou nakupuje především sukně a topy. Nikoho asi nepřekvapí, že její nejoblíbenější barvou je růžová, kterou vyznávají fanynky barbie stylu.



Lucie Vondráčková

16. prosince 2009 v 17:22
Upravit základní údaje

Životopis

1980 - narozena na MDŽ v muzikantsko-intelektuálské rodině překladatelky Hany Sorrosové a hudebníka Jiřího Vondráčka (díky dědovi Pedrovi proudí v jejich žilách česko-ecuadorská krev).
1990 - hraje v televizním seriálu Území bílých králů (režisér L. Ráža)
1992 - hraje je filmech Sněhurka, Arabela, Království květin a v seriálu večerníčků. Vystupuje i v Národním divadle, ve hře P. Claudela Saténový střevíček.
1993 - vydává svoje první, dětské písničkové album Marmeláda, za které obdrží zlatou i platinovou desku, studuje jazyky. Hraje v televizním filmu Vikingové z Bronských vršků, za který dostala cenu Zlatý dudek za nejlepší herecký výkon na Festivalu v Ostrově n.Ohří. Následují filmy Jenny Marx (Franc.), Hrad z písku.
1994 - hraje ve filmech Patnácté léto, Obrazy ze života Jana Nerudy, Nebeské slzy (USA) a Ohnivé jaro (Franc.)
1995 - hraje ve filmu Juraje Jakubiska Nejasná zpráva o konci světa
1996 - hraje hlavní roli ve slovenském televizním filmu Tu žijú levi
1997 - hraje hlavní roli v divadle Rokoko v Shakespearove klasice Romeo a Julie, točí české filmové pohádky Šmankote, babičko, čaruj! a Kouzelný šíp
1998 - v Rokoku hraje Aňu v Čechovove klasice Višňový sad
1999 - hraje v televizním filmu Na zámku
2000 - v Rokoku hraje v klasice A. Millera Čarodějky ze Salemu a v Černé komedii P. Shaffera. V Divadelním spolku Kašpar v Divadle v Celetné v Shakespearovem dramatu Richard III..
2001 - hraje v divadle Milénium v muzikálu Starci na chmelu, v Rokoku ve hře Na dotek, točí filmovou pohádku Královský slib, televizní film Ta třetí, pohádku O víle Arnošte, komedii Kožené slunce a L. Simandlem film Sins of realm
2002 - v Rokoku hraje Johanku z Arku ve hře Skřivánek, pro televizi točí sitcom Díky za fíky
2003 - točí famácké filmy Eurovision a Star, filmovou pohádku Malvína a v divadle Ta Fantastika hraje v muzikálu Excalibur roli Morgany. Studuje v 5. ročníku FFUK kulturologii, nazpívala CD Mayday . Miluje kočky, pruhovaná trička a huňaté svetry.
Její poslední CD s názvem "Fénix" se velmi dobře prodává i jako její předchozí alba (Pelmel (2007), Boomerang (2005), nebo třeba Manon (2000)




Tatána Kuchařová

15. prosince 2009 v 20:48

Tatána Kuchařová



Povolání: Modelka, Miss ČR 2006, Miss World 2006
Věk: 21
Datum narození: 23. 12. 1987
Místo narození: Trnava, Československo
Znamení: Kozoroh

Životopis

Jako sedmnáctiletá studentka gymnázia a příležitostná modelka se přihlásila do soutěže Miss ČR. Získala tituly Miss České republiky 2006, Miss Sympatie České republiky 2006 a jako první češka v historii získala titul Miss World 2006. Soutěž se uskutečnila v polské Varšavě a Taťána uspěla mezi 104 soutěžícími. Přitom málokdo tehdy čekal, že by se Miss World stala dívka ze střední Evropy. Trůn nejkrásnější ženy světa ji předala předchozí Miss World, Islanďanka Unnur Birna Vilhjálmsdóttir, která zvítězila v čínském městě San-ja.

Taťána dokončila studia na pražském Gymnáziu Josefa Škvoreckého a v současnosti studuje na soukromé Vysoké škole veřejné správy a mezinárodních vztahů. Chystá se založit vlastní charitativní organizaci. Již půl roku žije s pražským radním Milanem Richterem.



Megan Fox

15. prosince 2009 v 20:38

Megan Fox

Upravit základní údaje Povolání: Herečka, modelka
Věk: 23
Datum narození: 16. 05. 1986
Místo narození: Rockwood, Tennessee, USA
Znamení: Býk
Výška: 165 cm

Životopis

Novinky mohou přidávat jen přihlášení fanoušci osobnosti Megan Fox.
Přihlásit se
Megan Denise Fox se narodila 16. 5. 1986 v Memphisu, USA, kdy už jako malá začala projevovat velký zájem o herectví. Sny se jí začali měnit ve skutečnost už v 15 letech, kdy dostala jednu z vedlejších rolí v rodinné komedii Sestry na Bahamách (2001). Zde si zahrála po boku známých dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsenových. Její další role byly spíše seriálové a to v Ocean Ave (2002), Co na tobě miluju (2002), Hope & Faith (2003) a v neposlední řadě v komediálním seriálu Dva a půl chlapa s Charlie Sheenem






Agáta Hanychová

15. prosince 2009 v 20:33
Upravit základní údaje Povolání: Modelka, herečka, moderátorka
Věk: 24
Datum narození: 28. 04. 1985
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Býk
Výška: 175 cm

Životopis

Po hlavní roli ve filmu Crash Road (2007), se Agáta vrhla na natáčení nového filmu - tentokrát hororu. Film nese název The Maria Project a je natáčen v česko-americké koprodukci. Do jisté míry připomíná Choking Hazard, tak se nechme překvapit, zda se i Maria Project stane novým kultovním snímkem. - Agáty sen:"Doufám, že budu bydlet v Itálii, budu mít nějakej venkovskej baráček, budu pěstovat víno. Budu sedět v houpacím křesle a kouřit doutník. Takovej můj sen." - Výška: 175 cm - Míry: 85-62-90




Lady Gaga

15. prosince 2009 v 20:27

Lady Gaga

Upravit základní údaje Povolání: Zpěvačka, textařka
Věk: 23
Datum narození: 28. 03. 1986
Místo narození: Yonkers, New York, USA
Znamení: Beran
Výška: 155 cm

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga. Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker ...




Kristen Stewart

15. prosince 2009 v 20:22

Věk: 19
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »
Výška: 168 cm

Kristen Stewart

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Kristen Stewart


Tapeta: Kristen Stewart


Tapeta: Kristen Stewart
Tapeta: Kristen Stewart
Tapeta: Kristen Stewart

Novinky 2

Novinky mohou přidávat jen přihlášení fanoušci osobnosti Kristen Stewart.
Přihlásit se
Vše o natáčení filmu Stmívání, kde si Kristen zahrála hlavní roli v podobě Belly Swanové, se nyní můžete dočíst v nové knize Vaz Marka Cotta - Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem.
Přidala: uživatelka n-abby-sciu, 26.7.2009 Kristen nazpívala song Angel From Montgomery k filmu "Útěk do divočiny"
Přidala: uživatelka jasper, 25.7.2009 11:51:08

Životopis

Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women. Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové ...

Filmografie 23

2010 -Runaways, The role: Joan Jett
2010 -Zatmění (The Twilight Saga: Eclipse) role: Bella Swan
2009 -Zábavný park (Adventureland) role: Em Lewin
2009 -Twilight sága: Nový měsíc (The Twilight Saga: New Moon) role: Bella Swan

Emma Watson

15. prosince 2009 v 18:56


Emma Watson

Herečka

Datum narození:
15.04.1990
Místo narození: Oxford, Anglie
Znamení: Beran
Životopis:
Emma Watson sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.

Emma Watsoni počtvrté ztvárňuje lehce knihomolskou, ale velmi vřelou Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.

Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.

Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.



Hillary Duff

15. prosince 2009 v 18:53

Hillary Duff
Životopis:
Hillary Duff od 5let navštěvovala balet,a tak jako ve všem,i v něm byla výborná.Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker(u nás známý jako Louskáček).Později začala hrát v reklamách a v 11letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy(Casper a Wendy),který jí pomohl ke slávě a úspěchu.Potom hrála už jen maličké role - například v Chicago Hope,ale ve 13 uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire.Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozdřejmě i Hillary).V pár dílech dokonce i zpívala,a protože to nebylo vůbec špatné,rozhodla se,že bude i zpěvačka.a tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane,později nazpívala i některé písně na saundrack k seriálu Lizzie McGuire.To už Hillary znala celá Amerika,takže se není co divit,že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod.První se jmenoval ''Agent Cody Banks''.Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire,a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie(u nás jako Italské prázdniny),čímž se tento serial nadobro zpečetnil.Hillary dokonce dostala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku.Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno.Na konci roku 2003 již druhé a více úspěšné album Metamorphosis natáčela film Cheapr by the Dozen(Dvanáct do tuctu),v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.Tím Hiliina kariéra rozhodně nekončí.V červenci 2004 (USA),byl v kinech její další film- A Crindrella Story(u nás Moderní popelka-myslím že velmi úspěšný film).
Co, proč a jak

Hilary Duffová: "Jsem pilná včela."

Objevila se ve víc než dvaceti filmech, vydala tři alba a navrhuje oblečení. Jak to do osmnácti vše stihla?

Kde se vzala:
V Texasu. Sotva se naučila chodit, přihlásila ji a sestru Haylie ctižádostivá matka na hodiny baletu. Šikovné dcery si sice s láskou nasazovaly balerínky, ale ještě víc toužily po hraní ve filmu. "Přemluvily jsme mamku, abychom se všichni tři odstěhovaly do Los Angeles, kde je mnohem víc příležitostí." Baculatá blonďatá školačka se brzy mihla v několika reklamách a televizních filmech a odskočila si do jednoho dílu seriálu Nemocnice Chicago Hope

čím se proslavila:
Seriálem Lizzie McGuire, do kterého vtrhla ve svých třinácti. Americké publikum si usměvavou hrdinku zamilovalo a režiséři pochopili, že čerstvá a najednou známá televizní tvář by mohla vylákat fanoušky i do kin - takže ji začali obsazovat. Vy jste ji mohla vidět třeba v Moderní Popelce, v komedii Dvanáct do tuctu nebo letos v únoru ve snímku Nikdy to nevzdávej. Hilary obratně využila příležitosti a do svého filmového světa přizvala i rodinu. Matka jí produkuje filmy a sestra si společně s ní zahrála ve snímku Material Girls. "Potřebuju podporu, proto s nimi spolupracuju. A Haylie je navíc má nejlepší kamarádka. Řekne mi pravdu do očí, ale vždycky stojí na mé straně a kryje mi záda."1

S kým chodí:
S Joelem Maddenem, zpěvákem skupiny Good Charlotte. "Seznámil nás společný kamarád na jeho koncertě. Joel mě poprosil o telefonní číslo, pak si vzal můj mobil a uložil mi tam svoje. Zkraje mě trochu děsil. Byl podivně zamlklý a tichý. A všude měl tetování. Za pár dní mi zavolal a hodinu jsme si povídali. Zjistila jsem, že nejsme zas tak rozdílní. Máme například stejné zásady." Zpěvák něžně nazývá Hilary Včelkou a dokonce o obrázek tohoto pilného hmyzu rozšířil svá četná tetování.

Proč zpívá:
"Zpívala jsem odmalička úplně všude. Doma, ve škole, v kostele." Zapěla také v několika dílech Lizzie McGuire a pochopila, že by se mohla uživit i tím. Vydala album Santa Claus Lane, a když zjistila, že za něj lidé velmi ochotně utrácejí peníze, sehnala partu muzikantů a nahrála druhé s názvem Metamorphosis. Loni jí vyšlo platinové album Most Wanted, na které společně s přítelem Joelem dokonce složila tři písničky.

Co ještě umí:
Navrhuje oblečení pro teenagery. Za první kolekci Stuff By Hilary Duff utržila víc než pět milionů dolarů, a tak teď nadšeně připravuje druhou řadu. Letos také plánuje postavit do regálů v parfumeriích svůj vlastní parfém. "Do svého diáře se raději moc nedívám, protože je úplně přehlcený. Jasně, chtěla jsem takový život a jsem za něj vděčná, ale občas mám chuť někam na chvíli zmizet nebo dělat věci, které normálně provozují mí vrstevníci."

Ona a tělo:
Před rokem a půl výrazně upustila své křivky. Novináři ji vzápětí obvinili, že trpí poruchou příjmu potravy. Hilary se naštvala. "Je pravda, že jsem trochu shodila, ale pořád vypadám zdravě. Prostě když dospíváte, tak se vytáhnete."
Pak jí došlo, že jí tohle tvrzení asi moc žen neuvěří. "Během turné jsem s kamarádkou uplavala třicet bazénů denně. Nejedly jsme těstoviny, rýži ani chleba. Potom jsem ještě začala třikrát týdně cvičit.
hilary





hilary
hilary
hilary
hilary
hilary
1
hilary
hilary





Avril Lavinge

15. prosince 2009 v 18:44

Životopis

Avril Ramona Lavigne Whibley, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.Ale v této době už není divoká skejtařka jako bývala.Těd se už věnuje spíše rodině, zpívá jemnější hudbu a vytvořila svou vlastní módní kolekci- Abbey Dawn.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na
videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny sum41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7. 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

9. října 2009 se Avril a Deryck po třech letech rozvedli.




Selena Gomez

15. prosince 2009 v 18:40
Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 17
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak

Výška: 165 cm
Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene

Životopis

Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka a oblíbená zpěvačka.

V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: Skupina Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.






Hip hop

15. prosince 2009 v 18:34



Všech 12 vynalistů Česko Slovenske Superstar

15. prosince 2009 v 18:01
Miro je nej nej nej !♥♥♥